Change language to:

VENDEKA'yı Tercih Etmeniz için 10 Sebep

VENDEKA Müşteri Tecrübesi: VENDEKA, müşteri amaçları doğrultusunda tüm deneyimini ve kaynaklarını sunarak akla yatkın, fayda odaklı ortaklık yaklaşımıyla güçlü performansını birleştirmektedir. Bu nedenledir ki müşterilerimizin çoğu 5 ile 10 yıl gibi uzun sürelerdir VENDEKA ile beraberdir.

Çalışanlarımız: VENDEKA’nın müşteri odaklı ekibi stratejik ve oraganizasyonel düzeyde müşterilere bağlıdır. Çalışanlarımız işlerini, işbirliği ve takım çalışmasının buluştuğu bir ortamda yapmaktadırlar. VENDEKA, müşterilerini ön planda tutan çalışma sistemini, organizasyonunun her birimindeki çalışanlarına aşılamakta ve paylaşımlı çalışma ortamını teşvik etmektedir.

Operasyonel Karşılık: Zamanımızı, daha iyi bir değer oluşturmak için müşterilerimizin iş amaçlarını, pazarlarını, performans beklentilerini, rekabetçi avantajlarını, pozisyon ve stratejilerini anlamak için harcamaktayız. Müşterimizle stratejik ve organizasyonel düzeyde iç içe çalışmaktayız. Müşterilerimizin büyümesine yardımcı olduğumuz, onları daha rekabetçi bir hale getirdiğimiz, karlılığını arttırdığımız ve pazar payı almalarına yardımcı olduğumuz için onların işinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmekteyiz.

Yönetim Kadrosu: VENDEKA, operasyon ve yönetim kadrosuyla, stratejik ortaklık yaklaşımı gereği daha uygun çözümler sunabilmek için müşterileriyle sürekli irtibat halindedir. Yönetim kadromuz, müşterilerinin istediği zaman ulaşabileceği bir konumda ve onlarla iç içedir. Sadece VENDEKA müşterileri, ihtiyaç duydukları özeni iş dünyasının en iyileri tarafından alma ayrıcalığına sahiptir.

Stratejik Uyum: Uyum, çalışma prensiplerimizin başında gelir. En iyi OEM’ler, en iyi üretim ortaklarını ararlar. VENDEKA, taşeron kullanma riskini azaltmakta ve sürekli olarak iyi sonuç ve değerler oluşturmaktadır. Bu nedenledir ki 10 büyük müşterimizin 9’u bulundukları pazarda bir numaradır.

Küresel Ayak İzi: Vendeka, stratejik ve operasyonel ayak izlerini, dünya genelindeki 3 teknoloji merkezi ile sunmaktadır. Dünya genelindeki tesislerimiz Orta Doğu, Avrupa ve Tayvan’da geniş ayak izleri üzerinde stratejik olarak yerleşmiştir.

Üstün Değerler: VENDEKA, maliyetleri azaltacak fırsatları belirlemek, öncelikleri sıralamak ve uygulamak için müşterilerle ortak çalışmaktadır. Ortak çalışma, üstün servis, operasyon mükemmeliyeti ve sürekli maliyet iyileştirmesi temin etmekte yardımcı olmaktadır.

Kişiye Özel Çözümler: VENDEKA proaktiftir. Müşterinin sektöründeki dinamiklerle uyumlu yenilikçi üretim çözümleri sağlar.

Teknik Yeteneklerimiz ve Deneyimimiz: VENDEKA, müşterilerine ihtiyaç duydukları bütün hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerimize, tasarım hizmetlerinden son siparişe, PCBA’dan kutuya, bütün entegre ürün ve çözümleri kapsayan çok geniş bir yelpazede tüm hizmetleri sunmaktayız. Yetenek, kapasite ve yapımız rekabetçi avantajları oluşturmakta ve pazarlama zamanını azaltmaktadır.

Tedarik Zinciri: VENDEKA tedarik zinciri sistemleri ve süreçleri müşterinin dinamik iş çevresine uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Küresel tedarik zincirimiz, en etkili satın alma çözümleri ve en uygun fiyatlandırma için stratejik ve tercih edilen tedarikçilerle yakın şekilde çalışmaktadır. VENDEKA tedarik zinciri yönetimi mülkiyet maliyetlerini azaltmakta, en uygun fiyatlandırmayı sağlamakta, depolama riskini azaltmakta, esneklik oluşturmakta ve sınırlı bir ortamda pazara giriş sürecini kısaltmaktadır.

Grup Şirketlerimiz